Chord Overstreet / Sam Evans

27. září 2011 v 20:33 | Angela Ball |  Postavy

Chord Overstreet narodil se 17.února 1989 a je to americký herec a zpěvák. Jeho nejznámější role je Sam Evans v televizním seriálu Glee.

Narodil se v Nashvillu v Tannessee jako syn vizážistky Julie Miller a zpěváka a skladatele country Paula Overstreeta. Má staršího bratra Nashe, starší sestru Summer a tři mladší sestry, Harmony, Skye a Charity. Byl vychováván na farmě u Nashvillu. Rodiče ho povzbuzovali v hudbě a tak se jako malý učil na mandolínu a poté ještě začal hrát na kytaru,flétnu,bicí a klavír. Když byl v pubertě, byl modelem pro značky Famous Footwear a Gap.
Na začátku druhé série si zahrál Chord vedlejší roli výměnného studenta a sportovce Sama Evanse v americkém muzikálovém seriálu Glee.
1.července 2011 scénárista a producent Glee, Ryan Murphy oznámil, že Overstreet neprodloužil smlouvu na třetí sérii Glee a to vedlo ke spekulacím, že seriál opustí. Zároveň bylo oznámeno, že by se "mohl do seriálu vrátit jako hostující hvězda".
25.července 2011 bylo oznámeno, že Overstreet "odešel" od své role v Glee. Zjistilo se to na Comic-Conu, kde se ukázalo, že odmítl pozvání k návratu na třetí sérii!!!!
Chord Overstreet..no když zapomenu na to, že jsem ho ještě "před chvílí" zbožňovala a pořád zbožňuju,ale ne tak moc :D Tak je to fajn herec a stejně jako Mark Salling mě překvapilo, jaký má hlas :) Docela mi vadí nebo spíš je mi líto, že se rozhodl ve třetí sérii už nepokračovat, protože jsem ho měla ráda a tak nějak jsem doufala, že by se spolu s Quinn/Diannou mohli v Glee vrátit k sobě..ale bohužel :/:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama