Chris Colfer / Kurt Hummel

26. září 2011 v 19:55 | Angela Ball |  Postavy

Christopher Paul "Chris" Colfer se narodil 27.března 1990. Je to americký herec, zpěvák a sposivatel. Jeho nejznámější role je Kurt Hummel v seriálu Glee, za kterou v roce 2011 vyhrál Zlatý globus v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli, a za roli Kurta je také nominován na cenu Emmy. V roce 2011 se také objevil v časopise Time na seznamu 100 Nejvlivnějších lidí.
Chrisova první televizní role přišla v roce 2009, když byl obsazen v seriálu Glee jako Kurt Hummel,homosexuál, který má velký smysl pro módu, ale je ve škole šikanován, nejen proto, že je gay, ale také proto, že je členem nepopulárního Glee klubu. Chris se původně ucházel o roli vozíčkáře Artieho Abrahamse, kterého nakonec hraje Kevin McHale. Scénárista seriálu, Ryan Murphy byl tak ohromen Chrisem, že přímo pro něj připsal do scénáře roli Kurta.
Chris je otevřený homosexuál. V rozhovoru s Access Hollywood řekl, že jeho rodiče to přijímají, ale v škole byl snadným terčem šikany. Jeho sestra Hannah trpí těžkou epilepsií. V rozhovoru řekl, že v mládí používal hraní jako metodu útěku od stresu, jaký má rodina s členem, který je vážně nemocný.
Chris Colfer jako Kurt Hummel na mě působí jako takový trošku vystrašený člověk. Ano jeho úkolem je hrát gaye,který je šikanován a jak v článku píšu, tak je s tím už tak celkem ztotožněn. Čehož je mi líto, protože myslím, že gayové a lesbičky jsou stejní lidé jako všichni ostatní a to většina lidí nechápe. Kurta mám ráda,má úžasný hlas,smysl pro humor a velký smysl pro modu:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama