Cory Monteith / Finn Hudson

23. září 2011 v 21:56 | Angela Ball |  Postavy
Cory Allan Monteith se narodil 11.května roku 1982.Je to herec a muzikant. Jeho nejznámější rolí je Finn Hudson v seriálu Glee.
Narodil se v městě Calgary v Albertě a vyrůstal ve Victorii v Britské Kolumbii. Má jednoho staršího bratra. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo sedm let. Ve třinácti letech, kdysi nadějný student, který se naučil číst v pěti letech, přestal chodit do školy. Do 16 let navštívil 12 různých škol včetně alternativních programů pro problematické dospívající. S kamarády pil alkohol a vyzkoušel drogy. V 19 šel na léčení, protože od své rodiny dostal ultimátum, aby se šel léčit, nebo se obrátí na policii, protože ukradl velké množství peněz od jednoho člena rodiny. Nakonec se úspěšně vyléčil.
V roce 2009 byl obsazen do role Finna Hudsona do seriálu televize FOX- Glee. Finn je hlavní zpěvák školního sboru a fotbalista střední školy McKinley. Při konkurzu na roli zpíval píseň od Billyho Joela, "Honesty".
Cory Monteith..pohledný to chlapec s nádherným hlasem. Mám ho ráda jako "takhle", ale opravdu mě překvapilo,že v mládí bral drogy a pil alkohol, protože jinak se zdá být docela slušný :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama