Dianna Agron / Quinn Fabray

18. září 2011 v 20:06 | Angela Ball |  Postavy

Mezi moje nejoblíbenější postavy z Glee patří Quinn Fabray neboli Dianna Agron.Dianna se narodila 30.dubna 1986 v Georgii v USA a navštěvovala Burlingameskou střední školu v Kalifornii. Už jako teenager se učila tancovat. Dianně je tedy pouhých 25 let a už v tak nízkém věku je úžasnou herečkou. A nejen to. Je také velmi dobrou zpěvačkou, jak jste již mohli vidět/slyšet v seriálu Glee, kde se díky tomuto velmi dobře prosadila.Dianna také byla zvolena nejkrásnější americkou ženou roku 2010. Tomu se nemusíme divit, když je tak nádherná :D
Dianna ale hraje/hrála v mnoha dalších seriálech nebo filmech. Možná jste viděli film I am number four, ve kterém si zahrála hlavní roli. Během natáčení filmu začala randit s jejím hereckým kolegou a hlavních hrdinou tohoto filmu. O nynějším stavu nic nevíme :)
V seriálu Glee hraje jednu z hlavních postav-Quinn Fabray.Je to na první pohled tichá dívka.Pouze na první pohled. Nejdříve randila s Finnem, ale čekala dítě s Noahem,potom randila se Samem, ale když ten zjistil , že se stále stýkají s Finnem, tak ji opustil a teď zůstala sama. Quinn také navštěvuje tým roztleskávaček, kterému velí Sue Sylvestr, ale během těhotenství byla z týmu "vykopnuta".

Dianna je moje nejoblíbenější postava.Dalo by se říci,že jsem se v ní tak nějak našla :D:) Ale zase né,že bych byla taková mrcha jako Quinn..prostě mám Diannu/Quinn hrozně ráda a pro mě je to ta nejkrásnější žena na světě :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám jak se Dianna/Quinn chová v Glee?

Ano :)
Jak kdy :)
Ne,vůbec :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama