Heather Morris / Britanny S. Pierce

18. září 2011 v 20:26 | Angela Ball |  PostavyHeather Morris se narodila 1.února roku 1987. Je to americká herečka, tanečnice a zpěvačka. Nejvíce se proslavila rolí Britanny S. Pierce v seriálu Glee.
V tomto seriálu hraje s prominutím přihlouplou roztleskávačku Britanny. V seriálu ji spíše uvidíte jako tanečnici. Jako zpěvačka se zde moc neprosazuje, ale neznamená to, že zpívat neumí. Například s epizodě o Britney Spierce se opravdu předvedla a ztvárnila tak Brittany jako Britney.
Skvělou tanečnicí se nestala jenom tak. Heather tancuje již od svého 1 roku. Bohužel v jejích 14 letech jí umřel její otec. Heather se k tomu vyjádřila asi takto :"It's something that is hard for me, because I'm sad about it, but I don't dwell on it"
Mimo Glee se také prosadila v jiných seriálech a filmech. Například Fired up!, How I met your mother, The Beyoncé Experience…ale většinou představovala spíše menší roli, jako třeba tanečnice ve většině případech.
V Glee mi Heather/Britanny přijde trošku nevýrazná.Ale když se objevila jako hlavní postava v epizodě o Britney Spears,tak na mě udělala opravdu velký dojem.V reálném životě..například na červeném koberci na mě působí velice mile a elegantně.Také obdivuji její taneční talent :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama