Jenna Ushkowitz / Tina Cohen-Chang

20. září 2011 v 15:26 | Angela Ball |  Postavy
Jenna Ushkowitz se narodila 28.dubna roku 1986.Její nejznámější role jsou pravděpodobně v brodwayských muzikálech a její rolí Tiny Cohen-Chang v seriálu Glee.
Ushkowitz se narodila v Soulu v Jižní Koreji a možná nevíte,že ve věku tří měsíců byla adoptovaná a tak vyrůstala v East Meadow v New Yorku. Byla vychována jako katolička a chodila na základní školu v Parkway a střední školu Holy Trinity Diocesan, katolickou školu, známou pro její divadelní oddělení v Hicksville na Long Island. Absolvovala v roce 2004, když hrála ve světové premiéře muzikálu Bídníci, kterou produkovala střední škola. Dále ztvárnila role jako Penny v Honk!, Inez v The Baker's Wife, Little Red Riding Hood v Into The Woods a Romaine Patterson v The Laramie Project. V roce 2007 absolvovala Marymount Manhattan College a znovu hrála v muzikálu Into the Woods.
Ve svých 13 letech zpívala americkou národní hymnu na zápase v Madison Square Garden. Před nástupem do seriálu Glee se připojila k muzikálu Spring Awakening, kde byla jako understudy rolí Anny, Marthy, Elsy a They.


Jennu/Tinu v seriálu Glee vnímám spíše jako vedlejší postavu.Stejně jako Brittany se tam moc neprosazuje,ale to ovšem ani tak nezáleží nan ní,jako na režisérovi.Ale hlas má nádherný.V Glee se mi její vlastní "gothic" (nebo jak tomu mám říkat :D ) styl moc nelíbí,není to moje parketa,ale v reálu je nádherná :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama