Naya Rivera / Santana Lopez

19. září 2011 v 19:22 | Angela Ball |  Postavy
Naya Marie Rivera se narodila 18.ledna roku 1987 v Kalifornii v USA. Je to americká herečka a zpěvačka. Její nejznámější rolí je Santana Lopez v muzikálovém seriálu Glee.
Vyrůstala ve Valencii v Kalifornii a po většinu svého života žije v okolí Los Angeles, nebo i přímo v něm. Ve věku osmi nebo devíti měsíců začala být zastupována stejným agentem jako její matka, která se přestěhovala do Los Angeles kvůli modelingu. Naya začala v 15 letech skládat písničky.
V roce 2009 byla obsazena do role roztleskávačky Santany Lopez v muzikálově-komediálním seriálu Glee. Její postava je ze ze začátku zlá a nemilosrdná a ukazuje svou měkčí stránku jen své kamarádce, roztleskávačce Brittany.Rivera popsala Santanu jako " z té největší části typická školní roztleskávačka. Je velmi lakomá a má ráda kluky. Je velmi vtipná a proto ji ráda hraji." Charakterizovala Santanu jako "trochu zlá holka, která má ale vždycky ve scénáři nějakou vtipnou větu." Užívá si fakt, že je Santana tvrdohlavá a soutěživá, ale nelíbí se jí, že má zlé povahové rysy." Její nejoblíbenější pěvecké a taneční číslo první série bylo "Like A Prayer". Od konce první série se její role zvětšuje, a od druhé už patří mezi hlavní postavy.
V roce 2010 se objevila na seznamu "100 nejpřitažlivějších lidí" časopisu Maxim a skončila na 61. místě. Následující rok ve stejném seznamu skončila na 43. místě. Na stejném seznamu AfterEllen skončila na prvním místě. V květnu roku 2011 bylo oznámeno, že podepsala smlouvu s Columbia Records na vlastní sólové album.

Nayu Riveru mám hrozně ráda.Je nádherná-to zaprvé a zadruhé se mi hrozně líbí jak ztvárňuje Santanu Lopez.Taková Mrcha s andílkem uvnitř :)
Nejdříve mi přošlo,že se v Glee moc neprosazovala.V první sérii sem ji viděla asi jenom v čísle "Say a little prayer (for you)",ale jinak celkem nic.V druhé sérii na mě udělala velký dojem-začala se více prosazovat a měla více hudebních a tanečních tak i "hracích" scén.A za sebe musím říct,že má jeden z nejkrásnějších hlasů,který mi i dokonce připomíná Amy Winehouse (R.I.P.).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama